Revital Mizrahi

עיצוב אירועים

עיצוב אירועים הוא עולם מיוחד. הוא מלא באפשרויות ובמגוון של רעיונות. צריך לדעת לעשות את זה נכון, ואני כאן בשביל להפוך לכם את האירוע לבלתי נשכח.

מרכזי שולחן

כשהאורחים מתיישבים לשולחנות, זהו הרגע בו הם נחים מהריקודים, הדיבורים והצחוקים. וכאן הם שמים לב לדקורציה המשתרכת על גבי השולחן, זה הרגע בו אנחנו רוצים לשמוע אותם אומרים "ואו". מרכזי השולחן מסוגננים על פי טעמכם האישי, והוא יהיה כל שתרצו, כמובן בהתאם לתקציב שלכם. אפשרויות העיצוב ובחירת הפריטים יכולה להוות אתגר ואני מתעקשת לשמר את הכיף שבאתגר. 

סידור פרחים

לפרחים יש תפקיד חשוב מאוד ביצירת אווירה, הם מייצגים לבלוב, פריחה, שמחה, ריחניות, נחת וצבעוניות.
מי שמתעסק בפרחים צריך לדעת להתאים את סוג הפרח לעונה, לסוג האירוע וכמובן לעיצוב הכללי שנבחר באירוע.
גם כאן, עומדות בפנינו אפשרויות אין סופיות של בחירה, וזה לא סוד שפשוט נהדר להיות בסביבה של פרחים חיים, הגוף מזדקף, חוש הריח מתהדק והעיניים נפתחות.
אני כאן כדי להקשיב לכם, ולבחור את הפרחים המתאימים ביותר עבורכם. אני לא ממהרת לקבוע את סידורי הפרחים, אני לומדת וקוראת אתכם ביסודיות ורק לאחר מכן אני שולפת את מגירת הרעיונות שבראשי. תוכלו לסמוך עליי בעיניים עצומות.

חופה

חופה תחת כיפת השמיים, התכנסות לכבוד ברכות, תפילות וקידושין.
זה הרגע שלכם. החופה צריכה לאפיין אתכם ולהיות מי שאתם.
החופה מורכבת מפרחים חיים ובדים שונים, צמחים נוספים המשמשים לתוספי עיצוב וגימורים יפיפיים.
האפשרויות הן בלתי מוגבלות ויכולות להיות לרוב מאוד מבלבלות. הפגישות שלנו אורכות לא פחות משעה וחצי, ובדרך כלל נתמודד עם קונפליקטים בין בעלי השמחה. אני כאן כדי לשמוע אתכם, להבין אתכם, ואנסה בכל כוחי ונסיוני להוביל אתכם לעמק השווה כדי שכולם יהיו מרוצים.
המילה המנחה אותי היא הקשבה, אל תתביישו לספר לי מי אתם, אתם תראו שתצליחו למצוא את עצמכם בפרטים הקטנים שעל גבי החופה. זהו ה-רגע שלכם, אנחנו לא נוותר עליו ולא נקל בו ראש. אני מפעילה את כל התותחים הכבדים שלי וכך מגיעים פעם אחר פעם לתוצאות מרהיבות והצלחות רבות.

הצאות נישואין

הצעת נישואין היא ללא ספק אחד מהרגעים המאושרים בחייכם.
זה הרגע בו אתם מציעים לבן\בת הזוג שלכם להפוך להיות חלק בלתי נפרד מחייכם ולבנות אותם ביחד, באהבה ונאמנות.
בדרך כלל הצעות הנישואין יהיו מעוצבות על פי טעמו של מי שאתם מתכוונים להציע לו, ולכן, הפגישה שמתקיימת לטובת התכנון צריכה להיות מדויקת.
אתם תספרו לי מי עומד בצד השני, מה הוא אוהב, מה הפרחים המועדפים, הצבעים המועדפים והסגנון. אני אהיה שם בעיקר כדי להקשיב, וללמוד את הצד השני.
המומחיות שלי היא להתאים את סגנון העיצוב לטעם ולתקציב שלכם.
זה יהיה לי לכבוד לקחת חלק מתכנון הרגע הזה.

עמדות שזירה

עמדות השזירה נועדו כדי לקשט את האורחים ולהפוך את המקום ליפה יותר ממה שהוא היה בהתחלה.
אני קוראת לזה, פשוט שזירת רגעים מרגשים.
קחו לכם רגע לדמיין את הנוף המשתקף מבעד לחופה, כשהקהל מקושט כולו בתכשיטי פרחים צבעוניים, לבנים ועדינים. כולם צוחקים, מזילים דמעות של אושר ומתרגשים בשמחתכם. תראו לי נוף יותר סוחט דמעות מזה.
האורחים משועשעים מעצם הרעיון, התמונות הופכות להיות יפות ומלאות יותר, החלל מתמלא באורות, צבעים וריחות והאירוע מוקפץ בכמה רמות ברגע.

עיצוב בבלונים

בלונים הם סמל לשמחה. הם גורמים לנו לצחוק ולחייך, ותמיד נראה אותם באירועים. הם מתאימים לכל גיל ולכל אירוע ובאים בצורות, צבעים וסגנונות שונים.
מילוי חללים ריקים בבלונים לציון מטרות מסוימות הפך להיות טרנד ברמה אוניברסלית.
וזה הפך לטרנד מסיבה פשוטה, זה פשוט תופס. זה יפה, זה קלאסי וזה מייצג.
לבלונים יש יתרון עצום, הם עשויים מחומר גמיש, ניתנים למילוי, ומאפשרים כתיבה על גבי הבלון ולכן לבלונים יש זיקה עצומה לעולם העיצוב.
רגע השמחה הוא שלכם, והוא יכיל את כל האלמנטים העיצוביים שתרצו, אני מזמינה אתכם לרגע להיות בלונים בעצמכם, לעוף עם הדמיון גבוה גבוה ולשחרר את היצרים שלכם. ספרו לי לאן הגעתם, וככה תראו שאפשר להפוך חלום למציאות.